Alsecco Hakkında

Cepheler yapılarımıza karakterlerini verir. Bunun için de yapının gereksinimleri doğrultusunda tasarlanmalıdırlar.

Alsecco yapı karakterini oluşturacağınız tasarımlarınızda sizinle birlikte her etapta, planlamadan son fırça darbesine kadar uyumlu bir çalışma yürütür.

Alsecco size ürün tedariği değil komple cephe çözümü sunar. Cephelerde mantolamanın yanı sıra alternatif cephe kaplama malzemeleri ile cephe tasarımlarına hareket getirir.

Yalıtım için hangi malzeme hangi kalınlıkta kullanılmalıdır?

Hangi malzemeler ile cephenize istediğiniz karakteri verebilirsiniz?

Malzeme birleşim detayları nasıl olmalıdır?

Hangi bayimiz ile size nasıl daha iyi hizmet edebiliriz? Sorularını sizin yerinize biz sorarak size verebileceğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da arttırmaya çalışırız.

Alsecco teknik ekibi siz daha proje aşamasında, saha çalışmaları başlamadan profesyonel destek sağlar.

Cepheler konusunda uzun yılların ve milyonlarca m2 uygulamanın kazandırdığı tecrübe ile Alsecco, mimari projelerinizde Almanya merkez ve Türkiye’nin Ar- Ge desteği ile en gelişmiş sistem ve teknikleri kullanır.

Alsecco profesyonellerin tercih ettiği bir marka olması ile birlikte son yıllarda yenileme projelerinde de sağladığı teknik destek ve uzman ekibi ile son kullanıcıların da tercihi olmaktadır.

Alsecco cepheler konusundaki bu uzmanlığını hem yapı kimyasalları hem iç cephe boyaları hem de zemin sistemleri konularında da kendini geliştirerek bu alanlarda da sizlere destek vermektedir.