Hizmetlerimiz

TEKNİK DESTEK


Alsecco bünyesindeki uzman uygulamacılarımız projenizin başlangıcından sonuna kadar periyodik olarak şantiye ziyaretlerini gerçekleştirerek uygulamaları denetlemektedir. Yine gerekli durumlarda talebinize göre uygulama başlamadan önce şantiyede uygulama numunesi yapılarak tüm detaylar şantiye ekibi ile birlikte tekrar gözden geçirilerek çözülmemiş detay noktaları var ise burada çözüme yönelik çalışmalar yapılabilir.

BAYİ VE USTA EĞİTİMLERİ


Alsecco uygulama bayilerinin ustalarının tümü Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mesleki Eğitim Merkezleri ile işbirliği içerisinde yapılan eğitimlere katılarak uygulama ile ilgili en ince detayları bile öğrenebilmektedir. Düzenlediğimiz eğitimlerde mantolamanın faydalarından, uygulama detaylarına kadar uzanan teknik eğitimin ardından bayi ustalarına uygulamalı eğitim de verilmekte ve ardından yapılan sınav ile başarılı olanlara sertifikaları ulaştırılmaktadır.

Alsecco bünyesinde uzun süredir var olan ve bünyesine yeni katılan bayileri için de çeşitli dönemlerde teknik eğitimler düzenleyerek hem bayilerinin ve bayilerin teknik ekiplerinin bilgilerini tazelemekte, ürünler ve sistemler hakkında gelişmelerden bayilerini haberdar etmektedir.

PROJE RENKLENDİRME


Cephe tasarımlarınızda farklı renk kombinasyonlarını daha proje aşamasında görebilmeniz için geliştirdiğimiz Proje Renklendirme sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Bunun için merkez ofisimiz de yer alan konunun uzmanı personelimiz ile yapılan çalışmalarda, istediğiniz cephe fotoğrafı üzerinden ürün gamımızda yer alan ürünleri istediğiniz renklerde gerçeğe en yakın tonlarda cephe fotoğrafınız üzerinde kaplayarak yapınızın uygulama sonrası nasıl görüneceğini size daha proje aşamasında göstermiş oluruz

TERMAL KAMERA


Yapınıza ısı yalıtımı yaptırmadan önce termal kamera ile görüntüleme işlemi yaptırabilirsiniz. Bu işlem ile örneğin yapınızı ısıtırken soğuk havanın nereden içeri girdiğini hangi alanların yalıtım ihtiyacı olduğunu görebilirsiniz.

Yalıtım uygulamasının ardından yapılan termal kamera ile görüntüleme işleminde de yalıtımın size sağladığı faydaları bir kez daha görme fırsatınız olacak.

Termal kamera hizmeti için lütfen Alsecco irtibat telefonlarını arayınız