Alsecco Farkı ile Dış cephe Isı Yalıtımı

Alsecco Farkı ile Dış cephe ısı yalıtımı

 Marka :

Alsecco Isı Yalıtımı Sistemleri başta Almanya olmak üzere Avrupa’da bir çok ülkede  ve 1998 yılından bu yana da Türkiye’de  milyonlarca m²’lik uygulama referansı ile dış cephe ısı yalıtımında güvenirliliğini kanıtlamıştır.

 Kalite:

 Alsecco Isı Yalıtım Sistemleri Türkiye ve Almanya Ar- Ge ekiplerinin çalışmaları sonucu geliştirilen ürünler ile Avrupa Standartlarında kalite sunmaktadır.

Alsecco Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Avrupa Teknik Onay Komisyonu  (EOTA)tarafından verilen ETAG 004 (Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Performans Testi) Yaşlandırma testini de başarıyla geçerek kalitesini kanıtlamıştır

Cephe Uzmanı Bayiler :

Alsecco Dış Cephe Isı Yalıtımı uygulamalarını uzman bayilerimizin uzman bayileri aracılığı ile son kullanıcıya ulaştırmaktayız.

Dış Cephe ile ilgili her türlü sorunuza yanıt verebilecek ‘Cephe Uzmanı’ bayiler ile çalışmaktayız.

 Sigortalı Uygulama:

 Alsecco ‘Cephe Uzmanı’ bayilerinin uygulamasını yaptığı dış cephe ısı yalıtım sistemlerine uygulama süresi ve sonrasındaki 24 aylık bakım süresini kapsayan All Risk sigortası yapan sektördeki öncü firmalardan birisidir.

 Dekoratif  Kaplama Alternatifleri :

Alsecco sizlere dış cephe ısı yalıtım sistemler ile birlikte kullanabileceğiniz farklı son kat kaplama alternatifleri sunar. Mineral sıva ve boyalı yüzeylerin yanı sıra Elastik Tuğla, püskürtme granit kaplamalar ve Alsitex Photo Design size sunduğumuz dekoratif kaplama çözümlerinden sadece birkaçıdır.

 Ayrıca Alsecco Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile birlikte uygulanabilecek Dekor Profilleri, de yapılarınıza farklı görünümler kazandırmanıza yardımcı olur.